Chci se na něco zeptat:  tel.605549510 nebo E-mail: happywellness@email.cz

Rezervace online:  klikni zde a vyber si  svou masáž nebo kosmetické ošetření a rezervuj si termín hned teď.

 

 

 • Manuální lymfatická masáž proti celulitidě/ 80- 90 minut

  Manuální lymfatická masáž proti celulitidě v délce 80-90 minut začíná prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků. Poté se zaměříme na nohy zepředu i zezadu. Následuje zábal problematických míst.

  délka masáže 80-90 minut
  cena 900,-Kč

 • Manuální lymfatická masáž proti otokům a detoxikační/ 90 minut

  Manuální lymfatická masáž celotělová proti otokům a detoxikační v délce 90 minut začíná opět nejdříve prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků a následuje celotělová lymfatická masáž, která rozpohybuje lymfu a umožní tak tělu lépe odvádět škodlivé toxiny z těla.

  délka masáže 90 minut
  cena 900,-Kč

 • Omlazující masáž obličeje s liftingovým efektem/ 30-40 minut

  Pleť na obličeji a dekoltu se nejdříve jemně odlíčí pleťovým mlékem či gelem a osvěží tonikem podle typu pleti. Následuje uvolňující liftingová masáž obličeje i dekoltu 100% přírodním olejem v bio kvalitě. Na závěr se pleť osuší a ošetří denním krémem dle typu pleti. Na přání lze pleť lehce nalíčit (BB krém a lehký pudr, jemná rtěnka, stíny a řasenka).

  délka procedury 30-40 minut
  cena 350,-Kč

 

 • Medová detoxikace/ 45 minut

  Pomocí medu, který se nahřátý na příjemnou teplotu nanáší na záda a pomocí speciálních hmatů dochází přes kůži k vylučování a odstranění škodlivin, které se v průběhu života v každém z nás usazují. Používáme pouze kvalitní med od českých včelařů.

  délka procedury 45 minut
  cena 450,- Kč    OBJEDNAT

 • Aromaterapeutická masáž/50 minut

  Při této masáži se především využívají blahodárné účinky esenciálních olejů, které pronikají během masáže kůží do těla a přímo tak působí na lidský organismus. Masáž je zároveň velmi relaxační a uvolňující.

  délka masáže 50 minut
  cena 500 ,-Kč  OBJEDNAT

 • Lávové kameny Hot Magic Stones/60 minut

  Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny.

  délka masáže 60 minut
  cena 600,- Kč  OBJEDNAT